Ugrás a fő tartalomra

2800 Tatabánya, Dózsa György út 58.


+36-34/300-170

Széchenyi 2020

Hírek


2024. jan. 19.
TSZC

  Diákolimpia országos I. helyezés

  A Tatabányai SZC Kultsár István Technikum és Szakgimnázium az elmúlt tanév Diákolimpiáján országos I. helyezést ért el a legaktívabb középfokú intézmény kategóriában.

  Diákolimpia országos I. helyezés

  A mai napon a Magyar Tudományos Akadémián Krizsán Xénia világbajnoki negyedik helyezett hétpróbázó atléta, valamint Balogh Gábor, a Magyar Diáksport Szövetség elnöke adta át a „2022/2023. tanév legaktívabb középfokú iskolája” elismerést a komáromi Kultsár István Technikum és Szakgimnáziumnak, melyet az intézmény igazgatója, Sipos Sándorné és Ágh Eleonóra tanárnő együtt vettek át. A díjjal együtt 150.000,- Ft jutalomban is részesült az iskola, melyet sporteszközök vásárlására fordítanak majd.

  Köszönjük Csonka Tamás, Kuzma Norbert és Szabó Attila tanár úr felkészítő munkáját, valamint Dr. Ágh Eleonóra tanárnő odafigyelését, támogatását. Lelecziné Bihari Mónika háttérmunkája is hozzájárult ahhoz, hogy egy-egy versenyre sikeresen eljutottak diákjaink! Köszönjük sportolóinknak az aktív részvételt és a sok szép eredményt!

  További sok sikert kívánunk diákjainknak!

  Megosztás

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Bánki-Péch Technikum logója

  OSZTV sikerek a Bánki-Péchben

  Tatabányai SZC Bánki Donát - Péch Antal Technikumának 4 szakmájában közel 20 tanuló ért el 60% feletti eredményt az OSZTV területi előválogatóján és ezzel mentesül a szakmai vizsga interaktív része alól.

  2024. febr. 12.
  TSZC
  Díjátadó I. helyezés

  Európai Hulladékcsökkentési Héten I. helyezést ért el a Mikes

  A Tatabányai SZC Mikes Kelemen Technikum és Szakgimnázium a 2023. évi Európai Hulladékcsökkentési Hét Oktatási intézmény kategóriában az I. helyezést érte el.

  2024. febr. 10.
  TSZC
  Kossuth Zsuzsanna Nemzeti Egészségügyi Szakképzési Verseny vármegyei döntő I. helyezés

  Országos döntőbe jutott az egészségügyis versenyző

  A Tatabányai SZC Kossuth Lajos Gazdasági és Humán Technikum tanulója a Kossuth Zsuzsanna Nemzeti Egészségügyi Szakképzési Verseny országos döntőjébe jutott.

  2024. febr. 1.
  TSZC


  KIMIKK
  Széchenyi 2020

   • SZC logo fehér
   • Tatabányai Szakképzési Centrum

    2800 Tatabánya, Dózsa György út 58.

   • Telefon: +36-34/300-170

    E-mail: titkarsag@tszc.hu

    OM azonosító: 910006

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: E-001303/2015; E/2020/000065


   2024Tatabányai Szakképzési Centrum